Bendri klausimai, pasirenkant virtuvės dizainą

Gražiai apiforminta virtuvė bus jūsų namų traukos centras. Joje bus malonu triūsti šeimininkei, o visa šeima su džiaugsmu rinksis prie pietų stalo.
Pagalvokime, pagal kokius kriterijus pasirinkti tinkamą virtuvės dizainą. Mano nuomone, svarbiausia, kad patalpa būtų patogi, saugi visų apdailos medžiagų, baldų, atžvilgiu, na ir, žinoma, bendrasis vaizdas turi džiuginti kiekvieno šeimos nario akį. Tokiu būdu, galima prieiti išvados, kad virtuvės planavimas turi būti nukreiptas į komfortišką visos buitinės technikos, baldų ir kitų padargų išdėstymą. Reikia nepamiršti svarbiausio: optimalus maisto ruošos paviršių išdėstymas (kad jų būtų pakankamas kiekis, tinkamas apšvietimas ir tinkamai, saugiai parinkta vieta). Ir viskas turi būti pagaminta iš sveikų, ekologiškų, gražių medžiagų.

Virtuvės dizaino idėjos

Virtuvės dizainas
Virtuvės dizainas

Apdailos medžiagos

Kokybiškos virtuvės įrengimui, profesionalai dažniausiai rekomenduoja glazūruotas plyteles (sienoms ir grindims), stiklą, natūralaus akmens gaminius. Tai ne tik gražu, bet ir praktiška švaros ir tvarkos atžvilgiu. Tačiau, taupymo tikslais, galima pasirinkti ir kokybiškas sintetines medžiagas: poliesterius, linoleumus, plastiką, kitas prieinamas šiuolaikines, ekologiškas medžiagas.

Funkcionalumas

Ne kiekvienoje virtuvėje galima sutalpinti pilnos apimties dujinę ar elektros viryklę su orkaite, indų plovimo, skalbimo mašinas, šaldytuvą ir kitus agregatus, atliekančius maisto gamybos, jo laikymo funkcijas. Jei jums pasisekė su virtuvės erdvės kvadratūra, tai šių agregatų sąskaita taupyti neverta. Jūs pamatysite, kiek daug laiko sutaupysite, daugelį darbų patikėję šiuolaikinei virtuvinei technikai. Bet ir mažos apimties virtuvių šeimininkėms, galima rasti išeitį – rinkitės kompaktiškus ir universalesnius virtuvinių mašinų variantus, kurių programose daugiau operacijų. Naudingai išnaudokite kiekvieną esamos erdvės kvadratinį centimetrą.

Grožis

Renkantis spalvų gamas, nesižavėkite tamsiais tonais. Vis tik virtuvė – tokia teritorija, kurioje norisi ne tik dirbti, pavalgyti, bet ir dirbant, ir valgant, pailsėti dvasiškai. Virtuvė turi būti jaukiausia namų vieta, todėl čia juodoms spalvoms ir liūdnoms linijoms – ne vieta. Net hai – tek, virtuvėje gali būti ryškus; o ką jau bekalbėti apie skandinaviškąjį ar kantri stilius? Na, o madingasis vintažas, tiesiog sukurtas tam, kad sugrąžintų mus į mūsų mamų ir močiučių laikus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *