Smėlio spalvos virtuvės interjeras

Smėlio spalvos virtuvės interjeras
Smėlio spalvos virtuvės interjeras

Smėlio spalvos virtuvės interjeras – funkcionalumas, išmanumas, stilingumas. Šeimininkai virtuvėje dažnai sukuria pietų zoną, kur susirenka šeimos nariai, draugai, svečiai ir tenkinasi puikiais patiekalais, gyvai ir maloniai besišnekučiuojant.

Smėlio spalva idealiai tinka virtuvės interjerui, nes ji veikia raminančiai, padeda atsipalaiduoti, įneša harmonijos ir suteikia šiltą, jaukią atmosferą.

Smėlio spalvos virtuvės interjeras

Šios spalvos virtuvės interjero privalumas – lankstumas: jis tiks ir klasikai, ir Provanso stiliui. Tokios savybės atidaro daugelį galimybių, suteikiant patrauklų bei stilingą interjerą.

Nepaisant to, kad ant smėlio spalvos plokštumų matomi įvairūs dėmės, ji vis dar išlieka viena populiariausių virtuvės interjero spalvų.

Smėlio spalvos tonai vizualiai didina patalpas, todėl tinkami ir mažoms virtuvėms. Be to, tokia neutrali spalva idealiai tinka ne tik prie pastelinių, bet ir prie sodrių, ryškių tonų, kas labai pagyvina bendrą virtuvės interjerą.

Smėlio spalvos virtuvės interjeras

Baldų parinkimas prie smėlio spalvos interjero – užduotis ne lengva. Visų pirma, reikia išrinkti fasono tipą, nes kiekvienas jų, turi savo ypatumų ir reikalavimų apdailai ir interjero elementų išoriniam vaizdui. Ir reikia turėti omeny medžiagas ir šalutines spalvas, kurios tiktų atatinkamam stiliui.

Griežtas klasikinis stilius – tai kilmingas paprastumas ir simetrija, brangių medžiagų ir įmantrių dekoratyvinių elementų grakštumas. Mediniai baldai, su stilingomis auksuotomis ar sidabrinėmis rankenėlėmis, būtų idealus sprendimas. Gali būti natūralios medienos fasadai su raižiniais ar retro ornamentais.

Smėlio spalvos virtuvės interjeras

Retro stilius primena senąsias madas. Visi jie turi unikalių savybių, tačiau tam egzistuoja atatinkamos taisyklės, kurių reikia laikytis, rekonstruojant virtuvę į retro stilių.

Didžiausias dėmesys turi būti skiriamas detalėms: visos jos turi būti siejamos su pasirinkta epocha. Prieskonių dėžutės, indai, lėkštės, įvairių spalvotų ornamentų puodeliai – visa tai atspindės praeitų laikų atmosferą.
Spalvų įvairovė neatrodys blogai, ypač, ramioje, smėlio spalvos aplinkoje.

Smėlio spalvos virtuvės interjeras

Šiuolaikinis stilius veržiasi paprastumo ir lakoniškumo kryptimi, o pagrindinė tendencija – ekologiškumas. Todėl prabangūs dekoro elementai dabar nėra populiarūs. Veržlus gyvenimo ritmas veikia žmones, norinčius turėti maksimaliai funkcionalią virtuvę, prie mažiausių sąnaudų. Šis faktas skatina natūralių medžiagų naudojimą.
Didelių patalpų virtuvėse geriau pastatyti centrinį pietų stalą, kai, tuo tarpu, mažuose butuose – studijose, paprasčiau būtų įsirengti baro stovą.

Smėlio spalvos tonų futuristinė virtuvė, kažkuo primena kosminį laivą. Bet įspūdingiausia, kad visi baldai itin tinka vienas prie kito ir prie interjero, aplamai.

Smėlio spalvos virtuvės interjeras

Geometrija čia itin svarbu: linijos tiesios ir griežtos; bet jos nežymiai susilieja tarpusavyje.
Baldai, pagaminti pagal užsakymą, ne visiems prieinami pagal kainą, bet kartais, tam ir nėra būtinumo. Gamintojai siūlo patrauklius smėlio spalvos tonų baldų modelius, kurie tinkami kaip didelėms, taip ir mažoms virtuvėms.
Beveik visi tokie baldai – paprasti ir neturi ypatingų dekoro elementų. Esminiai fabrikinių baldų skirtumai – fasadų tipai: įstiklinti arba matiniai. Tačiau yra ir prabangesnių bei patrauklesnių variantų, kaip, pavyzdžiui, raižyto stiklo imitacija.

Išskirtinė smėlio spalvos savybė tame, kad ji turi daugiau atspalvių, nei galima įsivaizduoti. Į ją įeina ne tik šviesūs ar tamsūs tonai, bet ir rožiniai, geltoni ar pilki atspalviai.

Smėlio spalvos virtuvės interjeras

Neįprasto ir jaukaus interjero sukūrimui, būtina išrinkti ne tik teisingą spalvą, bet ir tinkamus jai atspalvius. Pavyzdžiui, mažai patalpai esant, geriau pasirinkti pastelinius tonus: kreminį, balintos kavos ar smėlio.

Reikia atsiminti spalvas, su kuriomis smėlio spalva dera labiausiai:
• Šviesiai auksinė, tamsiai smėlinė, auksinė – ruda, blyškiai žalsva;
• Gelsvai – žalia, tamsiai alyvinė, šviesiai alyvinė, oranžiniai – rožinė;
• Rožinė, rubino, šviesiai rožinė.

Kuriant idealų smėli spalvos interjerą, reikia parinkti ne tik atspalvį, papildomas spalvas, baldus, bet ir apgalvoti kiekvienos atskirai, kambario zonos įspalvinimą.

Smėlio spalvos virtuvės interjeras

Šviesios lubos, tipinės kiekvienam interjerui; jos suteikia atmosferai lengvumo ir padeda atsipalaiduoti. Tačiau mažos patalpos reikalauja vizualinio jų padidinimo, todėl pastaruoju metu dizaineriai vis dažniau siūlo įrengti blizgias lubas, kurios atspindi geriau šviesą, tuo padidindamos mažąsias patalpas vizualiai.

Juodos grindys visiškai netinka smėlio spalvos interjerui, nesvarbu, kokiu stilingu ar patraukliu jis būtų. O be to, ant juodos spalvos paviršių labai gerai matosi įvairūs trūkumai: įbrėžimai, dėmės, vandens lašeliai, dulkės… viskas labai greitai krenta į akis.

Smėlio spalvos virtuvės interjeras

Geriausias sprendimas – rudos ar šviesiai rudos spalvos, atsparaus drėgmei laminato ar plytelių grindys. Perlo ar pieno spalvų grindys taip pat labai gražiai atrodo, bet reikalauja labai kruopščios priežiūros.

Užuolaidas geriau parinkti pagal sienų tonus. Langus galima papuošti trumpomis užuolaidėlėmis, su kaimišku ornamentu arba prabangiomis romėniškomis užuolaidomis.

Smėlio spalvos virtuvės interjeras

Smėlio spalva nereikli dideliam kiekiui aksesuarų. Bet, pavyzdžiui, įvairūs virtuvės rakandai (senamadiška keptuvė, medinis šaukštas…), labai patraukliai atrodys ant lentynėlių. Smėlio spalva neišvengiamai asocijuojasi su gamta; todėl pintas krepšelis įvairioms smulkmenoms, puikiai papildys interjerą.

Kelių lygių apšvietimas smėlio spalvos interjere, leis šeimininkei parodyti virtuvę visu gražumu ir palengvins jai darbą joje. Šviesodiodinis apšvietimas ir įmontuojami šviestuvai,pridės interjerui efektyvumo.

Smėlio spalvos virtuvė – ne tik puikus sprendimas namams, bet ir galimybė šeimininkei pasireikšti kaip gera dizainere, nes, harmoningo ir jaukaus interjero sudarymas – patrauklus bei kūrybinis užsiėmimas.

Smėlio spalvos virtuvės interjeras

Kokia spalva nudažyti virtuvę
Kaip pasirinkti spalvas virtuvei

Šiuolaikinio ir originalaus virtuvės dekoro idėjos
Virtuvės interjeras

Mokomės teisingai suderinti spalvas
Begalinė spalvų įvairovė, siūloma dizainerių, forminant


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *