Kavos aparatas namų interjere

Šiais laikais kavą geria visame pasaulyje. Tai yra vienas iš populiariausių gėrimų visame pasaulyje. Tai tikras globalizacijos simbolis. Gaminti kavą galima pačiais įvairiausiais būdais, vienas iš paprasčiausių, prieinamiausių ir efektyviausių išlieka kavos aparato naudojimas. Tik tingus  buitinės technikos gamintojas savo istorijoje nemėgino gaminti savo kavos virimo aparatus, tačiau šiame straipsnyje bus kalbama apie populiariausius kavos virimo aparatus.

1. Manual Coffee Maker N2

Manual Coffee Maker N2
Manual Coffee Maker N2

Elegantiškas kavos virimo aparatas skirtas namams ir biurui, kuris jums tarnaus ištikimai ir patikimai ne vienerius metus. Prietaisas atrodo tiesiog puikiai, kadangi  konstrukcijoje yra naudojamas stiklas. Svarbus agregato trūkumas yra tas, kad jis gali būti plaunamas indaplovėje.

2. Coffeeboxx

Coffeeboxx
Coffeeboxx

Iš šio kavos aparato pavadinimo yra labai paprasta pasakyti kas tai yra, o dar tiksliau tai yra mobilus kavos virimo aparatas, kuris gali gaminti ne tik  juodą kavą, tačiau jis taip pat gali būti perkeliamas. Tai yra labai patogu jei reikia iškeliauti į gamtą.  Vienu kartu kavos aparatas gali pagaminti kavos 8 puodeliams. Kava įkaista vos per 30 sekundžių, o gaminama 75.

3. Bonavita Coffee Brewer

Bonavita Coffee Brewer<
Bonavita Coffee Brewer4. Bodum French Press [caption id="" align="aligncenter" width="728"]Bodum French Press Bodum French Press

Smalsumą sukeliantis kavos aparatas, kuris suderina funkcionalumą ir nepakartojamą stilių.  Tai gali tapti bet kurios virtuvės puošmena.  Indo viduje galima sutalpinti 1 litrą kavos.  To daugiau nei pakaks, kad  kava būtų pagirdyti visi jūsų svečiai. Dirbti su šiuo kavos aparatu yra paprasta ir malonu.  Kavos ruošimo procedūra Bodum French Press trunka apie 5 minutes.

5. TRU Single Brew Coffee Maker

TRU Single Brew Coffee Maker
TRU Single Brew Coffee Maker

Pabaigoje norėtųsi pristatyti dar ir tokį kavos virimo aparatą kaip TRU Single Brew Coffee Maker. Šis aparatas geriausiai tik tiems kas virs kavą reguliariai, tačiau tik sau.  Kavos aparatas talpina iki 0,3  litrų šio gėrio, o pirmasis puodelis jau bus paruoštas po kelių minučių.  Šis aparatas taip pat turi kelias intelektualias funkcijas, kurios yra susijusios su jo valdymu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *