Grindų danga virtuvėje


Grindys virtuvėje
Virtuvėje retai gaminamas maistas galima rinktis bet kokią grindų dangą
Grindų danga virtuvėje
Grindų dangos pasirinkimas – reikalas ne prastas; juo labiau – kad šiame kambaryje – grindys dažniausiai plaunamos. Norėdami išsiaiškinti, kokie variantai geriausi, konsultacijos paprašėme „Grindys virtuvėje“ kompanijos specialisto, Aivaro.

Grindys virtuvėje Pagal skonį ir spalvą…

Grindys virtuvėje
Grindų danga virtuvėje

Pasak eksperto, atsakyti į šį klausimą vienareikšmiškai, negalima, nes kiekvienas atvejis – ypatingas ir kiekvienas šeimininkas turi savo optimalų variantą. Didelę įtaką, pasirenkant grindų dangą, turi virtuvės ir viso būsto projektas, išplanavimas ir konkrečių gyventojų gyvenimo būdas. Pavyzdžiui, jei virtuvėje retai gaminamas maistas, o naudojama tik ryte ir vakare, pasigaminant sumuštinį, praktiškai, galima rinktis bet kokią grindų dangą. Jeigu mėgstate gaminti ir virtuvė naudojama kaip naminis patiekalų ruošimo cechas, tada grindų danga turi būti tvirta ir stabili.

Svarbų vaidmenį grindų dangos pasirinkime vaidina išplanavimas. Jei jūsų butas ir virtuvė nedidelė, su tuo reikia skaitytis, nes ir negaminant maisto intensyviai, virtuvėje praleidžiama daug laiko ir grindys dėvisi greičiau. Todėl reikia kako tvirčiau, nei paprastos medinės grindys.

Pripažintos dangos

Grindys virtuvėje
Grindų danga virtuvėje

Specialisto nuomone, populiari grindų danga – plytelės. Tačiau ir šis variantas turi savų trūkumų ir privalumų. Tokią dangą lengviau priūrėti ir palaikyti švarą, jai netrukdo drėgmė. Bet reikia nepamiršti, kad plytelės visada traukia į save šaltį (jei grindys nešildomos). Jei ant tokių grindų nukrenta sunkesnis kietas daiktas, plytelė gali sudužti; o keičiasi ji kita, ne taip jau paprastai.
Galimas variantas ir medinės grindys, kurios, deja, nelabai tinka drėgnai aplinkai, bet, sudėjus jas kokybiškai, iš geros kokybės medienos, kruopščiai kelis kartus nulakavus, tokios grindys pilnai tinkamos, tačiau reiktų rinktis kambarinę avalynę, minkštesniais padais.
Reiktų pagalvoti ir apie grindų spalvą. Geriausiai, margų raštų danga, ant kurios ne taip pastebimi dėmės. Galima išsirinkti kažką neutralaus ir šviesaus. Pavyzdžiui, populiari danga šiais lakais, iš baltino ąžuolo, ant kurio nesimato dulkių. O štai ant tamsaus ir blizgaus paviršiaus, matysite kiekvieną dėmelę ir kiekvieną dulkelę.

Aktualumas
Kalbėdamas apie aktualumo tendencijas, meistras pažymi, kad vis populiarėja vinilinės dangos, imituojančios plyteles. Taip pat dar neišeina iš mados linoleumas. Šiais laikais jis gaminamas pagal naujas technologijas, tampa ekologiškesniu, kokybiškesniu ir sveikesniu. Svarbiausia, prieš darant remontą, reikia kruopščiai apgalvoti virtuvės paskirtį ir kitus, aukščiau aprašytus, vertinimo kriterijus.


4 būdai, kaip vizualiai padidinti mažos virtuvės erdvę
Renkantis virtuvės spalvą, verta pasirinkti …

Kokius tapetus rinktis virtuvei?
Renkantis tapetų spalvas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *