18 aktualių apipavidalinimo ir erdvės organizavimo idėjų mažoje virtuvėje

Daugelis žmonių svajoja apie didelę virtuvę savo bute, kai kiti yra įsitikinę, kad jaukia virtuve su efektinga erdve gali būti net mažiausias kambarys. Mes surinkome mūsų skaitytojams ryškias ir įdomias idėjas, kurios padės sukurti tikrai jaukią ir patogią virtuvę, net tuo atveju, jeigu vietos joje yra visai ne daug.

1. Vienspalvė juoda

Maža virtuvė

Nedidelė virtuvė modernioje studijoje, kurioje pavyko sukurti prabangią ir didingą atmosferą su kompaktiškų ir funkcinių vienspalvių juodos spalvos baldų pagalba.

2. Violetiniai akcentai

Maža virtuvė

Elegantiškas mažos virtuvės interjeras, su funkciniu L-formos komplektu, su daug spintelių, paslėptų už sklandaus fasado, įmontuotais prietaisais ir valgomąja zona su prabangiomis violetinėmis kėdėmis, kurios ir tapo pagrindine šios erdvės detale.

3. Magija pilkos

Maža virtuvė

Stilingas interjeras, dekoruotas pilkos spalvos atspalviais, su originaliu komplektu, neįprastais šviestuvais ir virtuvės salele, atliekančia pertvaros funkciją, darbinio paviršiaus, valgomojo stalo ir baro.

4. Akinančiai balta

Maža virtuvė

Stulbinanti virtuvė su baltais baldais ir akinančiomis sienomis, apdailinta keraminėmis plytelėmis, kurios blizga ir liejasi saulėje.

5. Futurizmas

Maža virtuvė

Nedidelė moderni virtuvė, su futuristiniu pilku komplektu, įmontuota įranga ir prijuoste, apdailinta medžio plokštėmis, stilizuotomis pagal medį.

6. Loft

Maža virtuvė

Originalus mitybos padalinio dizainas, dekoruoto palėpės stiliumi, su įspūdingomis plytų sienomis, tamsiai pilkos spalvos komplektu, papildytu baltu stalviršiu, kurio dalis atlieka kompaktiško valgomojo stalo funkciją.

7. Švaros

Maža virtuvė

Nuostabi maža virtuvė, apipavidalinta daugiausia baltomis spalvomis, kurios sukuria erdvumo ir švaros pojūtį, su šviesaus medžio spalvos spintelėmis ir jaukia valgomojo zona su kampine sofa ir apskritu staliuku.

8. Skandinaviško stiliaus

Maža virtuvė

Puikus, nedidelės virtuvės dizainas, papuoštas skandinavišku stiliumi, kurio akcentu tapo originali prijuostės apdaila, palankiai kontrastuojanti su baltais baldais.

9. Ryški eklektika

Maža virtuvė

Maža jauki virtuvėlė su skirtingais baldais ir ryškių, originalių dekoro detalių gausa, kurios daro ją neįtikėtinai stilinga ir tikrai unikalia.

10. Totaliai balta

Maža virtuvė

Miniatiūrinė virtuvė, įrengta visiškai balta spalva, kuri padeda vizualiai padidinti erdvę, su ergonomišku U formos komplektu ir įmontuotais prietaisais.

11. Kantri

Maža virtuvė

Paprastas, nedidelės virtuvės interjeras, dekoruotas baltomis spalvomis, su nesudėtingais šviesiais baldais, mediniu valgomojo stalu ir daugybe žavių dekoro elementų, kurie paverčia interjerą patogiu ir įsimintinu.

12. Kompetentingas planavimas

Maža virtuvė

Protingas mažos virtuvės išdėstymas.

Stilinga sniego baltumo virtuvė su moderniu ir funkcionaliu virtuvės komplektu, su ištraukiamu pasukamu stalu, kuris tarnauja kaip darbinis paviršius ir valgomojo zona.

13. Sniego baltumo erdvė

Maža virtuvė

Kukli virtuvė su baltomis sienomis, ergonomišku virtuvės komplektu, su spintelėmis nuo grindų iki lubų ir plačia prailginta palange, kuri atlieka valgomojo stalo funkciją.

14. Išlaikyta elegancija

Maža virtuvė

Puikus mažos virtuvės interjeras šiuolaikiškame bute studijoje, su L-formos baltos spalvos komplektu, įmontuotais prietaisais ir valgomojo erdve su kampine sofa, pietų stalu ir paprastomis pilkomis kėdėmis.

15. Funkcionalus interjeras

Maža virtuvė

Siaura virtuvė su U formos maloniai rudos spalvos atspalvio komplektu, su įmontuotais prietaisais, daugybe spintelių, stalčių ir lentynų, kurie padaro šią mažą erdvę dinamiškesnę ir funkcionalesnę.

16. Plytų siena

Maža virtuvė

Maža virtuvė su plytų siena, būdinga palėpės stiliui, puikiai išsiskiria baltų spintelių fone.

17. Juodai ir balta klasika

Maža virtuvė

Elegantiška virtuvė klasikinių juodos ir baltos spalvų su maža sofa ir išskleidžiamu stalu, kuris prireikus tampa virtuvės komplekto dalimi.

18. Linksmi atspalviai

Maža virtuvė

Linksma virtuvė su L formos sodrios žalios spalvos komplektu, prijuoste, stilizuota kaip marmuras ir baltomis pakabinamomis spintelėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *